Проєкт Дмитра Демченка «Голоси університетів Дніпра». (Частина І )

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 11 พ.ย. 2024
  • Концепція і напрям проекту: Аудіовізуальне сучасне мистецтво. Це експериментальний напрям, що реалізує принципово новий науково-дослідницький підхід звукового експерименту. Наукова новизна полягає у аналізі та виявленні акустичного простору в реальному часі в синтезі комп’ютерної та електоракстичної музики. Проект відповідає таким пріоритетним напрямам діяльності:
    1) Створення суспільно значущого контенту нашого регіону, що сприятиме відчуттю освітянами, науковцями та взагалі громадяними своєї приналежності до сучасного музичного мистецтва міста та країни
    2) Сприяння розвитку освітніх ініціатив, впровадженню інновацій, цифрових технологій та діджиталізації у сфері культури, науки та сучасного мистецтва.
    3) Сприяння міжкультурної комунікації університетів та науково-дослідних установ, а саме колаборацій та підтримки культурного розмаїття регіону.
    4) Сприяння формуванню в регіоні і в країні спільних культурно-мистецьких цінностей, що відповідають культурному розвитку громадянського суспільства. Залучення студентів до проекту надає змогу розвивати напрям в цілісному розумінні сучасного мислення і колаборації на всіх рівнях.
    Програма та концепція проекту спрямована на підтримку та розвиток національного аудіовізуального впровадження новітніх інформаційних комп’ютерних технологій, стимулювання митців до створення конкурентоспроможного експериментально-музичного аудіовізуального продукту, на майбутні співпраці та колаборації між студетами і педагогами, а також для діячів різних сфер мистецтва.
    Проєкт "Голоси університетів Дніапра" стартував 9 листопада 2023 року за підтримки Ради молодих вчених Дніпропетровської області, Дніпровської академії музики та всіх університетів міста. Створюється новаторський підхід до дослідження звуку, де в реальному часі відбувається аналіз та виявлення акустичного простору в синтезі комп’ютерної та електроакустичної музики.
    Митець відкриває кожний університет з нової грані - проявляє внутрішній голос кожного через звукові інсталяції за тематиками закладів. Він експериментує, втілюючи модульний синтез завдяки власним синтезаторам і здійсненні проєкта з живою обробкою просторових елементів. З композиторських технік застосовуються модульний синтез, електронна обробка в реальному часі, комп’ютерна та алгоритмічна музику, мінімалізм.
    В проєкті задіяні звукорежисери - Євген Дайнеко та Павло Єкімов, студенти академії - Дмитро Бобровський, Ольга Сидорова та Ігор Трофимчук.
    Проєкт вже здійснено на локаціях :
    1. Університет ім. Альфреда Нобеля (лінгафонна лабораторія ім. професора Н. М. Петренка);
    2. Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», (лабораторія електронних машин);
    3. Державний хіміко-технологічний університет (хімічна лабораторія неорганічної хімії);
    4. Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара (Акваріум).
    5. Дніпровський державний медичний університет (навчальна лабораторія психофізіологічного розвантаження);
    6. Національний Центр Аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова;
    Concept and direction of the project: Audiovisual modern art. This is an experimental direction that implements a fundamentally new scientific and research approach to sound experimentation. The scientific novelty consists in the analysis and detection of the acoustic space in real time in the synthesis of computer and electraxtic music. The project corresponds to the following priority areas of activity:
    The "Voices of Dnipro Universities" project was launched on November 9, 2023 with the support of the Council of Young Scientists of the Dnipropetrovsk Region, the Dnipro Academy of Music and all the city's universities.
    Sound engineers Yevgen Daineko and Pavlo Yekimov, academy students Dmytro Bobrovsky, Olga Sydorova and Igor Trofimchuk are involved in the project.
    The project has already been implemented in the following locations:
    1. University named afterAlfred Nobel (Linguistic Laboratory named after Professor N. M. Petrenko);
    2. National Technical University "Dniprovska Polytechnic", (laboratory of electronic machines);
    3. State Chemical and Technological University (chemical laboratory of inorganic chemistry);
    4. Dnipro National University named afterOlesya Honchara (Aquarium).
    5. Dnipro State Medical University (educational laboratory of psychophysiological unloading);
    6. National Center for Aerospace Education of Youth named afterO. M. Makarova;

ความคิดเห็น •