Екстра Тайм
  • 124
  • 3 000 291

วีดีโอ

ЖАХЛИВА ЗВІСТКА ДЛЯ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ВІД УЄФА ПЕРЕД МАТЧЕМ З БЕЛЬГІЄЮ, ЗІНЧЕНКО ГРАВЕЦЬ БАВАРІЇ
มุมมอง 6K2 หลายเดือนก่อน
Жахлива звістка для збірної України від УЄФА, Зінченко гравець Баварії. Це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм
РЕБРОВ ПОКИДАЄ ЗБІРНУ УКРАЇНИ, ДОВБИК ГРАВЕЦЬ АТЛЕТИКО МАДРИД
มุมมอง 12K2 หลายเดือนก่อน
Ребров покидає збірну України, Довбик гравець Атлетіко Мадрид, це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм.
РЕАКЦІЯ РОСІЯН НА ПЕРЕМОГУ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НАД ЗБІРНОЮ СЛОВАЧЧИННИ НА ЄВРО 2024
มุมมอง 9K2 หลายเดือนก่อน
Реакція росіян на перемогу України над Словаччиною це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм
СКАНДАЛ В ЗБІРНІЙ УКРАЇНИ ПЕРЕД МАТЧЕМ З СЛОВАЧЧИНОЮ, ЦИГАНКОВ ГРАВЕЦЬ ЮВЕНТУСУ
มุมมอง 22K2 หลายเดือนก่อน
СКАНДАЛ в збірній Україн перед матчем з СЛОВАЧЧИНОЮ, Циганков гравець Ювентусу
СКАНДАЛ В ЗБІРНІЙ УКРАЇНИ ПІСЛЯ РОЗГРОМУ ВІД РУМУНІЇ, ДОВБИК ГРАВЕЦЬ АРСЕНАЛУ
มุมมอง 38K2 หลายเดือนก่อน
СКАНДАЛ в збірній України після розгрому від Румунії, Довбик гравець Арсеналу - це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм
ЛІДЕРІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ВИГАНЯЮТЬ ІЗ КОМАНДИ, МУДРИК ГРАВЕЦЬ МІЛАНУ
มุมมอง 3.7K3 หลายเดือนก่อน
Лідерів збірної України вигнали з команди, МУДРИК гравець Мілану це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм
РЕБРОВ ЗРОБИВ ШОКУЮЧУ ЗАЯВУ ПРО ЗБІРНУ УКРАЇНИ, ДОВБИК ГРАВЕЦЬ АТЛЕТИКО МАДРИД
มุมมอง 52K3 หลายเดือนก่อน
Ребров зробив шокуючу заяву про збірну України, Довбик гравець Атлетіко Мадрид, це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм.
РЕАКЦІЯ РОСІЯН НА ПЕРЕМОГУ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НАД МОЛДОВОЮ, ЖАХЛИВА ТРАВМА МИКОЛЕНКА
มุมมอง 2K3 หลายเดือนก่อน
Реакція росіян на перемогу збірної України над Молдовою, жахлива травма МИКОЛЕНКА - це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм!
ЖАХЛИВА ЗВІСТКА ДЛЯ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ВІД УЄФА, ДОВБИК ГРАВЕЦЬ МІЛАНУ
มุมมอง 54K3 หลายเดือนก่อน
Жахлива звістка для збірної України від УЄФА, Довбик гравець Мілану, це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм!
РЕБРОВ ВИГНАВ КЛЮЧОВИХ ГРАВЦІВ З ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ, ЦИГАНКОВ - ГРАВЕЦЬ АРСЕНАЛУ
มุมมอง 32K3 หลายเดือนก่อน
Ребров вигнав ключових гравців з збірної України, Циганков гравець Арсеналу, це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм! приємно всім перегляду!
ЗБІРНА УКРАЇНИ ОТРИМАЛА ЖАХЛИВУ ЗВІСТКУ ВІД УЄФА, ДОВБИК ГРАВЕЦЬ БАРСЕЛОНИ
มุมมอง 70K3 หลายเดือนก่อน
Україна отримала жахливу звістку від УЄФА, Довбик - гравець Барселони, це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм. Приємного всім перегляду!
ЗБІРНА УКРАЇНИ ВТРАТИЛА 3 КЛЮЧОВИХ ГРАВЦІВ, ЦИГАНКОВ ГРАВЕЦЬ БАРСЕЛОНИ
มุมมอง 30K3 หลายเดือนก่อน
Збірна України втратила 3 ключових гравців, Циганков гравець Барселони - це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм. Приємного всім перегляду!
ЗІНЧЕНКО - ГРАВЕЦЬ БАВАРІЇ, ДОВБИК СКАНДАЛЬНО ПОКИДАЄ ЖИРОНУ
มุมมอง 42K3 หลายเดือนก่อน
Зінченко - гравець Баварії, Довбик скандально покидає Жирону, це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм. Приємно всім перегляду. Мій Телеграм канал:t.me/ekstratime
ШАПАРЕНКА ВИГАНЯЮТЬ З ДИНАМО, ЗАБАРНИЙ - ГРАВЕЦЬ МІЛАНУ
มุมมอง 19K3 หลายเดือนก่อน
Шапаренка Виганяють з Динамо, Забарний гравець МІЛАНУ - це все та багато іншого в цьому випуску на канал Екстра Тайм. Приємного всім перегляду!
ЗІНЧЕНКО - ГРАВЕЦЬ ЮВЕНТУСУ, ДОВБИК ПОКИДАЄ ЖИРОНУ
มุมมอง 65K3 หลายเดือนก่อน
ПУШИЧ ПОКИДАЄ ШАХТАР, ЖАХЛИВА ДОЛЯ ЛУНІНА, ЩО ТРАПИЛОСЬ?
มุมมอง 7K4 หลายเดือนก่อน
ШОКУЮЧА ЗВІСТКА ДЛЯ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ВІД УЄФА, ШАПАРЕНКО МОЖЕ ПЕРЕЙТИ ДО НОВОГО КЛУБУ
มุมมอง 26K5 หลายเดือนก่อน
ШОК! ЗБІРНА УКРАЇНИ ОТРИМАЛА НОВОГО ТОП СУПЕРНИКА НА ЄВРО, ЗІНЧЕНКА ВИГАНЯЮТЬ З АРСЕНАЛУ

@whitelight9249 18 วันที่ผ่านมา

Раздались три хлопка у ворот болотного стада.

@user-gf3iu3nc5r หลายเดือนก่อน

Якщо він візьме ще одного тренера з Іспанії чи Італії ,то це ніякі не зміни.Потрібно міняти стиль,тактику гри,а не як Динамо грало з Уніоном.Шаг вперед и два назад,ця тактика вже всіх біситьі привозят же собі іне каються.

• @Uve770
    @Uve770 หลายเดือนก่อน

Цингавков в Баре.? Автор пян

• @Shuurup-77
    @Shuurup-77 2 หลายเดือนก่อน

Зараз деякі оглядачі та журналісти звинувачують у провалі збірної на ЕВРО гравців. Це ті продажні коментатори, що не хочуть бачити очевидне, саме те, що бачать мільйони вболівальників - убогу, беззубу, програшну гру збірної, з коротким пасом біля своєї штрафної, з поперечними передачами і повільним просуванням в бік воріт супротивника, без загострень, без ударів по воротам , без пресингу, без розумних тактичних ходів, награних стандартів. Згадайте матчі відбору програшні до 80 хв. і лише завдяки зверхзусиль гравців виграних на останніх хвилинах, коли команда послала нах... тренерські установки та заграла свою гру. Висновки не були зроблені, помилки не були виправлені. Тренувальні матчі показали повну безпорадність Реброва, що в подальшому і позначилось в результаті. Ребров пропонує збірній одну тактику запрограмовану лише на програш, без варіантів. Тренер, що зганьбил країну своїм невіглаством не повинен очолювати головну команду України.

@alexschar9130 2 หลายเดือนก่อน

судаков в испании??? что это- больные сны автора?! показал себя на че как положено...обосрался!!! его потолок болгария! или польща...

@nikolay7063 2 หลายเดือนก่อน

Війна іде хлопці гинуть що за футбол яке безумство 11 дятлів бігає за м'ячем і без толку рік в рік вступу здобули 0000😂

@user-uv7px4py5j 2 หลายเดือนก่อน

А що неможна продати ФК Дніпро, Коломойський все знищує, урод.

• @СусликАгроном-ю5ю
    @СусликАгроном-ю5ю 2 หลายเดือนก่อน

ЛУНІН НАЙПОТУЖНІШІЙ - ОДИН ВИШИБ ЗБІРНУ З ЧЕ. 👎🤡

ЛУНІН НАЙПОТУЖНІШІЙ ГРАВЕЦЬ - ОДИН ВИШИБ ЗБІРНУ З ЧЕ. 🤡🤡👎🏐

ЗАЗВИЧАЙ ТРЕНЕР, ЯКИЙ ПРОВАЛИВ ГРУПУ ПОДАЄ У ВІДСТАВКУ АВТОМАТИЧНО. РЕБРОВ ЧЕСТІ НЕ МАЄ. ПЛАНУЄ МАЙБУТЬНЮ ГАНЬБУ. ШЕВЧЕНКО УСЕ ВЛАШТОВУЄ. КОРУПЦІЯ СИЛЬНІША.

• @Admin-11
    @Admin-11 2 หลายเดือนก่อน

Екктра Тайм підар.

• @Admin-11

Жахливий клікбейтний канал, пнх, дізлайк.

😊😊😊😊😊

• @ПавлоКозак-э3ю
    @ПавлоКозак-э3ю 2 หลายเดือนก่อน

Нічого нового в ролику, але найбільше вражає ідіотизмом назва . І все заради того, щоб більше дурнів натисли й стратили 9 хвилин на перегляд. Все можна описати трьома словами.

Чеше якусь бредятину

Подаст ли Ребров в отставку если не выйдет сборная в 1/8?

• @ukrkyivua4626
    @ukrkyivua4626 2 หลายเดือนก่อน

Щойно я хотів відреагувати на потужний спіч штабіста Реброва про те, що журналісти взагалі нічого не можуть писати, бо вони не бачать тренувань, як вочевидь йому хтось порадив: «Нєжнєє, нєжнєє…»… і відбулася трагікомедія: журналістів аж на 15 хвилин допустили на тренування…Це саме той час за який вони мають осягнути міць, глибину, ширь та вись масштабного тренерського, вкрай екслюзивного те секретного, задуму… А потім розмістити 45 хвилинний репортажик у єдиному навколофутбольному маратоні «Ані всє бубочкі» десь між медіяактивностями про надуті губи та цицьки тьоток гравців та «фсбшними голими дупами»… Але я все ж таки пополемізую із тими цитатками!!! Так от: мені глибоко НА…..И на те ЧИМ бавить на тренуваннях «тренерський штаб» мультимільйонерів. А також кожному думаючому спортивному журналісту та думаючому українському уболівальнику НАЧХАТИ на те чи грають футболісти у дир-дир на тренуваннях із підсрачниками для тих хто програв…. Мене і ,думаю, багатьох, хвилює інше- як збірна НА ПОЛІ відповідатиме на наступні запитання: ЧОМУ ПІСЛЯ ТИХ БАГАТОМІСЯЧНИХ тренувань гравці у футболках збірної України добігають до карного майданчика супротивника і ніби вперше у житті зустрічають і бачать інших гравців у таких самих футболках (і це не один, не два і, навіть, не 10 разів!!!)? ЧОМУ перед карним майданчиком супротивника наші гравці втрачають здатність спокійно шічкою (та взагалі будь як!!!) пробити надсучасним вкрай динамічним м’ячем У ВОРОТА супротивника (не 1 …і не 10 разів!!!)? ЧОМУ на полі у складі збірної з”являються гравці, які на своєму фланзі програють ВСЕ над головою, на рівні причандал, межи ногами та під ногами…Ще раз-ВСЕ ? ЯКОГО ДІДЬКА робить гравець Зінченко у ЗАХИСТІ, якщо він ЗНАЧНО потрібніший у зоні АТАКИ? ЧОМУ футболку збірної на полі носять гравці, які НЕ МОЖУТЬ навіть наздогнати м’яча? ЧОМУ гравець із шаленим досвідом, надпотужним ударом та якісним пасом виходить на поле не з перших хвилин для забезпечення перемоги а на останні панічні хвилини ? ЧОМУ для збірної штабіста Реброва кожний (КОЖНИЙ бляха!) кутовий, штрафний, вільний удар (та взагалі будь яка подача верхом!)викликає істерику і паніку, за якої В ЦЕНТРІ СВОГО воротарського, віддувається ЦЕНТРФОРВАРД Довбик? ЧОМУ під час вкрай рідкісних штрафних чи вільних біля воріт суперника навколо м’яча збирається «шкільний кружечок»… а всі інші наші гравці ПОНЯТТЯ НЕ МАЮТЬ, що буде далі? ЧОМУ при «високому пресингу» (класно написав!!!) гравці знати не знають про «арифметику» та «геометрію»: якщо 3-4 українських гравців атакує 5-6 супротивників то ЗА центральною лінією НАШИХ БІЛЬШЕ (!!!) і КУПА (!!!) вільних зон - пирни верхом куди завгодно? Відповідь на всі ці і інші «ЧОМУ?» дадуть…БЕЛЬГІЙЦІ !!! Слава Україні! По всій Землі слава!!!