- 283
- 108 033
barlig85
เข้าร่วมเมื่อ 16 ก.ย. 2009
Вот тебе от меня ужалила Buffalo ти меня уже любила меня уже лучше меня уже лучше меня уже лучше лабаф у меня ужалила Пчела
Сучасна європейська драматургія ("ЛітПроСвіт")
Гостя програми "ЛітПроСвіт" драматургиня Анастасія Косодій розповідає про:
-драматургійне життя Німеччини;
- політичні п'єси;
- проекти театру "Запорізька нова драма";
- виставу "Папа парадоксальний"
-драматургійне життя Німеччини;
- політичні п'єси;
- проекти театру "Запорізька нова драма";
- виставу "Папа парадоксальний"
มุมมอง: 281
วีดีโอ
Павло Вольвач "Сни неофіта" (ЛітПроСвіт)
มุมมอง 2747 ปีที่แล้ว
Письменник журналіст Павло Вольвач розповідає у студії програми "ЛітПроСвіт" про свій новий роман "Сни неофіта".
"Легенди Запоріжжя": Казки Сашка Лірника (частина 1)
มุมมอง 7257 ปีที่แล้ว
Випуск програми «Легенди Запоріжжя» присвячений книжц «Казки Сашка Лірника». Головний акцент зроблений на творах вміщених до видання, фольклорних мотивах та демонологічних істотах, що лягли у їхню основу, а саме: - зачаклован мерці; - чорти; - перевертні; - квітка папороті тощо Відео є власністю філії ПАТ "НСТУ" "Запорізька регіональна дирекція" Повне або часткове використання, публічна демонст...
"Рефрен": Барви життя
มุมมอง 367 ปีที่แล้ว
Випуск програми «Рефрен» присвячений виставц живопису Владислава Баранника «Барви життя» у виставковій зал Запорізького обласного осередку Національної спілки художників України. Оскільки один з основних мотивів митця - Кримськ пейзажі, то саме естетика півострова в сучасній українській культур стала провідною темою цієї мандрівки. Відео є власністю філії ПАТ "НСТУ" "Запорізька регіональна дире...
Ромський активіст Валерій Сухомлинів
มุมมอง 707 ปีที่แล้ว
До Міжнародного дня ромської мови у студію програми «ЛітПроСвіт» завітав член громадської організації «Романіпе» Валерій Сухомлинів . Мова піде про ключов постат для ромської культури упередження пов’язан з нею.
Ромська поетеса Рані Романі
มุมมอง 2177 ปีที่แล้ว
До Міжнародного дня ромської мови у студію програми «ЛітПроСвіт» завітала ромська поетеса Ран Роман (Раїса Набаранчук), яка презентувала збірку, де у віршах зібрана історія її родини.
Ромський поет та перекладач Микола Ільїн
มุมมอง 767 ปีที่แล้ว
До Міжнародного дня ромської мови у студію програми «ЛітПроСвіт» завітав ромський поет та перекладач Микола Ільїн, який адаптував ромською мовою "Енеїду" Івана Котляревського кілька творів Алєксандра Пушкіна
Рефрен: "Арт-бестіарій" (Коти&Кішки)
มุมมอง 647 ปีที่แล้ว
В цикл «Арт-бестіарій» продовжуємо розповідь на тему тварин у образотворчому мистецтв - класичному та сучасному. Цього разу мова піде про котів. А розповідь культуролога Юрія Ганошенка проілюструє поезія Марії Криштопи, Віктора Неборака та Надії Кир’ян.
Рефрен: "Свобода народної студії"
มุมมอง 697 ปีที่แล้ว
Сьогодн в програм «Рефрен» мова піде про виставку непрофесійних художників Народної студії образотворчого мистецтва при палац культури Металургів. А особливу увагу зосередимо на поп-арті.
Рефрен: "Заборонене мистецтво"
มุมมอง 867 ปีที่แล้ว
Неповторне мистецтво бойчукістів - репресоване, майже стерте але не знищене представлене у виставкових залах Запорізького обласного художнього музею стає магістральною темою цього випуску програми «Рефрен». Бесіду доповнює розповідь про мотиви материнства у сучасному мистецтві.
Рефрен: "Арт-бестіарій"
มุมมอง 767 ปีที่แล้ว
Арт-бестіарій - це продовження бесіди на тему образів тварин у мистецтв за участ культуролога Юрія Ганошенка. Цього разу, окрім птахів, мова піде про риб та собак. Пролунає поезія Маріанни Кіяновської, Марії Макух, Сергія Жадана.
ЯйЦе: "Звірі подивляться замість тебе" (збірка квір-драм)
มุมมอง 1197 ปีที่แล้ว
Гість програми «ЯйЦе» Олесь Барліг - автор збірки квір-драм «Звір подивляться замість тебе». Мова піде про: - поліідентичність те, чому вона актуалізується у наш час; - досвід збирання грошей на книгу шляхом краундфандингу; - потребу у натхненн письменницьку дисципліну; - те як журналістський досвід формує досвід письменницький; - медіа, що формують мотивацію особистості; - Пітера Пена, який ...
Хортиця за брамою слів
มุมมอง 1577 ปีที่แล้ว
"Хортиця за брамою слів" - це спільний художньо-публіцистичний проект філії ПАТ НСТУ "Запорізька регіональна дирекція" Національного заповідника "Хортиця" у якому лунає поезія присвячена найбільшому острову на Дніпрі.
Рефрен: Ленд-Арт
มุมมอง 657 ปีที่แล้ว
Програма "Рефрен" присвячена традиційному щорічному ленд-арту, що відбувається за ініціативи культуртрегера Юрія Баранника.
Творчий спадок Івана Низового
มุมมอง 887 ปีที่แล้ว
Презентація творчост письменника, журналіста громадського діяча Івана Низового у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці.
"ЛітПроСвіт": Олена Ольшанська (частина 3)
มุมมอง 637 ปีที่แล้ว
"ЛітПроСвіт": Олена Ольшанська (частина 3)
"ЛітПроСвіт": Олена Ольшанська (частина 2)
มุมมอง 667 ปีที่แล้ว
"ЛітПроСвіт": Олена Ольшанська (частина 2)
"ЛітПроСвіт": Олена Ольшанська (частина 1)
มุมมอง 907 ปีที่แล้ว
"ЛітПроСвіт": Олена Ольшанська (частина 1)
ЛітПроСвіт: Ольга Стадніченко про фестиваль ім. М.Брацило
มุมมอง 727 ปีที่แล้ว
ЛітПроСвіт: Ольга Стадніченко про фестиваль ім. М.Брацило
"Рефрен": Осідлати спіралехвоста (частина 3)
มุมมอง 737 ปีที่แล้ว
"Рефрен": Осідлати спіралехвоста (частина 3)
Легенди Запоріжжя: У відблисках шаманського вогнища (частина 3)
มุมมอง 2337 ปีที่แล้ว
Легенди Запоріжжя: У відблисках шаманського вогнища (частина 3)
Легенди Запоріжжя: У відблисках шаманського вогнища (частина 2)
มุมมอง 1747 ปีที่แล้ว
Легенди Запоріжжя: У відблисках шаманського вогнища (частина 2)
Я читав що в тих місцях відмічалися часові аномалії
👍🏻
Я не мав відношення до Запорізького музучилища, про те дуже цікаво дізнатися, що в Запоріжжі жили і працювали такі видатні постаті, як герой цього сюжету. Дякую!
"Кам'яна могила" поправочка "Кам'яні могили" это в Донецкой области
Дякую, за цікаву розповідь!
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Нехай назвуть хоч якось інше. Не читала, але , назву не потрібно копіювати. У мене тільки дратування. Шукаю події з музикантами, а вилазить книга. То не правильно. Нехай буде хоч історія танго. Що обов'язково плутати в назві??? Мелодія має ту назву. Книга- повинна мати іншу назву. Злість. І небажання читати.
Теж почала читати і не зрозуміла, якісь дуже простий слог, примітивний, як у студента-графомана. Може автор таким чином, знижуючи планку, хоче притягнути більш широкі маси читачів?
Щойно прочитав книгу, скажу, що дуже навіть непогано, проте специфічно...
Відібрали нашу історію, нашу культуру і відбирають наші життя! Життя найкращих з нас, безневинних💔💔💔💔💔 ненавиджу кацапів! Ніколи не буде вам прощення!
Дуже цікаво!! Хотілось би не 11 хв. розповіді, а на пару годин.
І Дніпро таки РЕВЕ....
З точки зору літератури відверто слабкий твір. Стилістично неоднорідний, з обірваними сюжетними лініями, а відтак і непотрібними й тому зайвими фоагментами, через що він видається неохайним та незграбним, як витвір митця. Деякі фрагменти взагалі жодним чином не пасують до загальної ідеї, знецінюють твір. Вартісною є лише лінія з картинами міжвоєнного Львову та трагічна історія двох його окупацій. Все решта - "ні к селу, ні к городу".
Ви нічого не зрозуміли....
Это пляж на Лысой а не в Беленьком Пидводнэ джэрэло....я на тебя улыбаюсь
Трохи дивний формат розмови, як на мене. Пану Юрію, без сумніву, є що сказати вартісного. Однак обговорення книжки, якої він, судячи з його формулювань, не читав - це вже якось аж надто постмодерно. Виходить, обговорювалось - що ймовірно мала на увазі Оксана Забужко згідно з переказом пана Олеся.
Я тут жеву
Мислитель з великої літери. Дякую
Я не шарю за украинский
Я не шарю за украинский
нихрена не понятно большую часть ролика вы ничего не говорите
Вірш гарний
Золото!
Ансамбль Народного Гніву!
🤟
Ненаситець - був не 9-й, а 5-й поріг. І знаходився не біля Хортиці, а між сучасними селами Дніпропетровської області Василівкою-на-Дніпрі (лівий берег) та Микільським-на-Дніпрі (правий берег). Але з основною концепцією згодна, гадаю, що таки Тарас Шевченко, мав на увазі в своєму "Заповіті" саме Ненаситецький поріг, інша назва якого була - Ревучий
Любимая моя,прекрасная Украина!♥️♥️♥️
Благодарю за видео,за истории.
А нельзя было сделать нормальную программу, с научными иследованиями, с нормальными обьяснениями, анализом, а не с бабкиными росказнями и ведьмаком? Что он за эксперт, что за авторитет? Зачем сюда мистику, потусторонщину приплели? Там просто целебные источники и целебная глина.
Спасибо
Там место ТОРа скорее всего, а не Перуна
Ракушняк есть и за лысой горе за Васильевкой
Чем оно полезно? ⁉️
Не менее, но даже более известен курган Саур-Могила в Донецкой области Украины.
Жодного коментаря... Насправді, наша велика людина. Зачитуюсь його творами, його статями у газеті. Велика людина, автор, журналіст і просто - ЛЕГЕНДА!
LEGEND!
два уже снесли
именно эти два бежевокоричневых
Воронье облюбовало осину потому, что это хорошее средство от паразитов :)
Степова Україна з байраками, кар'єрами, гранітними виходами назовні, полинь, дикими абрикосами, шовковицею та дикими грушами це ЩОСЬ.
Дуже цікаве відео про нашу історію 👍👍👍
Bye!!!!¡¡¡¡
7777
Sssssssss
Very well done for me but it,vvfgggh.?
Haaaaaaa9 said that he has been!!!!¡¡¡¡
🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔
People who are not???¿¿¿¿¡¡¡¡
What do 6AM and the people think of???¿¿¿
What¿¿¿???🤔🤔🤔🤔🤔
🚺🧚♀️🚺🚺📵📵📵ggg
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣