e-medicina TV
e-medicina TV
  • 175
  • 72 329

วีดีโอ

Rožinė spalva medicinoje
มุมมอง 1188 หลายเดือนก่อน
Sunku patikėti, bet iš viso spalvų ir jų atspalvių yra daugiau nei 100 tūkst. Ne kartą esame girdėję, kad mėlyna spalva - provokuoja liūdesį ar net depresiją, o kūdikėliai migdomi baltojo garso (white noise) pagalba. Šių ir kitų spalvų reikšmę medicinoje aptarsime kartu su gyd. vaikų neurologe Milda Dambrauskiene. Kviečiame pasiklausyti.
Ekraninis autizmas
มุมมอง 2.4K8 หลายเดือนก่อน
Šiais laikais gan įprasta matyti, kad nuo mažens vaikui yra leidžiama naudotis ekranais: žiūrėti televizorių, žaisti telefonu ar net turėti planšetinį kompiuterį. Kokią tai turi įtaką vaikų raidai, kas yra ekraninis autizmas ir ką apie tai mano specialistai. Į šiuos klausimus mūsų laidoje atsakys gyd. vaikų neurologė, doc. Indrė Bakanienė.
Gimdos kaklelio vėžys
มุมมอง 848 หลายเดือนก่อน
Sausio 16-22 dienomis minima gimdos kaklelio vėžio profilaktikos savaitė. Ta proga laidoje svečiuojasi gydytoja akušerė-ginekologė Agnė Vitkauskaitė. Gydytoja laidoje pasakoja apie gimdos kaklelio vėžio pagrindinius simptomus, diagnostika, gydymo metodus bei primine, kokios yra pagrindinės gimdos kaklelio vėžio profilaktinės priemonės.
Retų ligų rubrika: retos vaikų onkologinės ligos
มุมมอง 158 หลายเดือนก่อน
Šioje tinklaalidėje aptarsime retas vaikų onkologines ligas. Kartu su gydytoja vaikų onkohematologe, Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos Vaikų onkologijos ir hematologijos sektoriaus ir centro vadove, docente Giedre Rutkauskiene pakalbėsime apie šių ligų specifinius ir bendruosius simptomus, ištyrimo bei gydymo galimybes Lietuvoje. Gero klausymo.
Žvynelinė - naujausios gydymo tendencijos ir iššūkiai
มุมมอง 399 หลายเดือนก่อน
Paskutinėje šių kalendorinių metų laidoje pas mus svečiuojasi gyd. dermatovenerologė Monika Marta Macejevska, dirbanti Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje bei Kardiolitos klinikoje. Šioje tinklalaidėje aptarsime žvynelinės gydymą, aplinkos veiksnius sąlygojančius gerus gydymo rezultatus ir kitus su gydymu susijusius aspektus. Gero klausymo. Ir gražių artėjančių švenčių.
Nevaisingumas
มุมมอง 459 หลายเดือนก่อน
Vis dažniau poros, norėdamos susilaukti vaikelio, susiduria su nevaisingumu. Ar nevaisingumo mastai didėja? Galbūt tai mūsų spartaus gyvenimo pasekmė? Į visus šiuos ir kitus svarbius klausimus išgirsite atsakymus mūsų naujojoje tinklalaidėje. O į klausimus atsakys laidos viešnia Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų akušerijos ir ginekologijos klinikos gydytoja akušerė-...
Lp(a) - „naujasis“ cholesterolis: kardiovaskulinė rizika, diagnostika, gydymo galimybės
มุมมอง 499 หลายเดือนก่อน
Kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universitetinės ligoninės Kauno klinikų profesoriumi, gyd. kardiologu Rimvydu Šlapiku tęsiame dislipidemijos temų ciklą. Šioje laidoje profesorius papasakojo apie „naujuoju“ cholesteroliu vadinamą - Lp(a). Kokia tai struktūra, panaudojimas klinikinėje praktikoje, gydymo galimynės - visa tai sužinosite paklausę šios tinklalaidės. Malonaus klausymo.
KARDIOLOGIJA. Šeiminė hipercholesterolemija
มุมมอง 199 หลายเดือนก่อน
Kartu su gydytoju kardiologu, profesoriumi Rimvydu Šlapiku tęsiame dislipidemijos temą. Šioje laidoje kalbėjome apie šeiminę hipercholesterolemiją. Tai genetiškai paveldima liga, kuri neretai lieka nediagnozuota. Laidoje profesorius įvardijo ligos diagnostikos ir gydymo galimybes bei kodėl svarbu ne tik fenotipinė ligos išraiška, bet ir genetinis ištyrimas.
NEUROLOGIJA. Migrena - ne tik galvos skausmas
มุมมอง 1529 หลายเดือนก่อน
Šioje laidoje aptarsime daugeliui pažįstamą ir gerai žinomą ligą - migreną. Kartu su gydytoju neurologu, profesoriumi Antanu Vaitkumi, aptarėme veiksnius išprovokuojančius migrenos priepuolius, profilaktines priemones bei kokios gydymo naujovės, kurios dar tik pasirodys Lietuvoje. Profesorius negailėjo patarimų ir šeimos gydytojams, ragino atpažinti ligą bei jos nepamiršti.
Vaikų ir paauglių psichologinės problemos: kaip atpažinti ir kada kreiptis pas specialistus
มุมมอง 469 หลายเดือนก่อน
Spalio 10-oji - pasaulinė psichikos sveikatos diena. Mūsų svečias - LSMUL KK gydytojas - psichiatras, vaikų ir paauglių psichiatrijos sektoriaus vedėjas, dėstytojas, profesorius Darius Leskauskas. Kartu su gydytoju aptarėme pagrindines vaikų ir paauglių psichologines problemas, kaip jas atpažinti ir kada kreiptis pas specialistus.
Ūminių vainikinių arterijų sindromų ir miokardo infarkto naujausios diagnostikos ir gydymo gairės
มุมมอง 619 หลายเดือนก่อน
Rugsėjo 29-ąją minima Pasaulinė širdies diena. Ta proga Emedicina.lt kalbina Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Išeminės širdies ligos skyriaus vadovę, dėstytoją, gyd. kardiologę prof. Oliviją Dobilienę. Profesorė pristato naujausias Europos kardiologų draugijos išleistas Ūminių vainikinių arterijų sindromų ir miokardo infarkto diagnostikos ir gydymo gaires (2023 ESC Guidelines for the manage...
AKUŠERIJA, GINEKOLOGIJA. Prenataliai diagnozuojamos retos ligos. Vaisiaus ultragarsinis tyrimas
มุมมอง 309 หลายเดือนก่อน
Retų ligų rubrikoje Emedicina.lt kalbina gydytoją akušerę ginekologę prof. Eglę Machtejevienę. Gydytoja paaiškins, kaip prenataliai diagnozuojamos retos ligos, ką reikėtų žinoti kitų specialistų gydytojams ir kokie naujausi gydymo metodai taikomi ne tik Lietuvoje.
KARDIOLOGIJA. Statinų epocha: nuo lovastatino iki rozuvastatino
มุมมอง 399 หลายเดือนก่อน
Emedicina.lt kartu su gydytoju kardiologu prof. Rimvydu Šlapiku toliau gvildena dislipidemijos temą. Tinklalaidėje kalbame apie statinų atsiradimo istoriją, jų efektyvumą, gydymo principus. Kviečiame pasiklausyti ir sužinoti, kokie mitai apie šių vaistų poveikį vis dar egzistuoja.
ONKOLOGIJA. Tuštinimosi sutrikimai ir žarnyno ligų profilaktika
มุมมอง 759 หลายเดือนก่อน
Kartu su gydytoju chirurgu-onkologu Audriumi Dulsku aptariame virškinimo sutrikimų temą. Gydytojas pabrėžia, kad storosios žarnos vėžys nustatomas vis jaunesniems pacientams, ir ragina nepamiršti šalyje taikomų profilaktikos programų.
KARDIOLOGIJA. Omega-3 riebalų rūgštys: maistas, papildas ar vaistas?
มุมมอง 259 หลายเดือนก่อน
KARDIOLOGIJA. Omega-3 riebalų rūgštys: maistas, papildas ar vaistas?
Retos ligos kasdieniniame specialistų darbe. Retų ir nediagnozuotų ligų centro veikla Lietuvoje
มุมมอง 1349 หลายเดือนก่อน
Retos ligos kasdieniniame specialistų darbe. Retų ir nediagnozuotų ligų centro veikla Lietuvoje
TOKSIKOLOGIJA. Elektroninės cigaretės ir jų keliamos grėsmės
มุมมอง 5669 หลายเดือนก่อน
TOKSIKOLOGIJA. Elektroninės cigaretės ir jų keliamos grėsmės
PEDIATRIJA. Karščiuojantis vaikas. Kada sunerimti?
มุมมอง 5579 หลายเดือนก่อน
PEDIATRIJA. Karščiuojantis vaikas. Kada sunerimti?
KARDIOLOGIJA. Lipidų apykaita: egzogeninis ir endogeninis metabolizmo keliai
มุมมอง 649 หลายเดือนก่อน
KARDIOLOGIJA. Lipidų apykaita: egzogeninis ir endogeninis metabolizmo keliai
KARDIOLOGIJA. Dislipidemija
มุมมอง 6549 หลายเดือนก่อน
KARDIOLOGIJA. Dislipidemija
GENETIKA. Genetika: kuo ji naudinga kitų specialybių gydytojams?
มุมมอง 2279 หลายเดือนก่อน
GENETIKA. Genetika: kuo ji naudinga kitų specialybių gydytojams?
2022 04 14 Šiauliai
มุมมอง 592 ปีที่แล้ว
2022 04 14 Šiauliai
Lietuvos metų vaistininkas 2020
มุมมอง 2124 ปีที่แล้ว
Lietuvos metų vaistininkas 2020
Vakcinacijos galimybė visuomenės vaistinėje
มุมมอง 554 ปีที่แล้ว
Vakcinacijos galimybė visuomenės vaistinėje
Negyvūninės kilmės virškinimo fermentų ir augalų ekstraktų praktinis pritaikymas
มุมมอง 1924 ปีที่แล้ว
Negyvūninės kilmės virškinimo fermentų ir augalų ekstraktų praktinis pritaikymas
Pasaulinė meningito diena. Paciento istorija
มุมมอง 514 ปีที่แล้ว
Pasaulinė meningito diena. Paciento istorija
Miego sutrikimų diagnostika ir gydymas
มุมมอง 9334 ปีที่แล้ว
Miego sutrikimų diagnostika ir gydymas
Nerimo sutrikimai somatinėje medicinoje: pasireiškimai, diferencinė diagnostika, gydymo taktika
มุมมอง 1.9K4 ปีที่แล้ว
Nerimo sutrikimai somatinėje medicinoje: pasireiškimai, diferencinė diagnostika, gydymo taktika
Endokrininė hipertenzija
มุมมอง 5024 ปีที่แล้ว
Endokrininė hipertenzija

ความคิดเห็น

  • @alvydazalatoriene1780
    @alvydazalatoriene1780 9 หลายเดือนก่อน

    Ačiū už laidą,o gerb.gydyrojui sėkmės nelengvame jo darbe bei asmeniniame gyvenime.🙏Labai reikalinga žinoti šiuos simptomus,kurie atsiranda vartojant tas kenksmingas medžiagas.

  • @TheEgle3
    @TheEgle3 ปีที่แล้ว

    Kokia puiki idėja, o svarbiausia - naudinga ! Viktorija, labai malonu klausytis tavo balso! Lauksime naujų podcastų!

  • @danutedamkiene3083
    @danutedamkiene3083 ปีที่แล้ว

    Ačiū. Puiki laida . Klausytis įdomu. Tikimės, Best of Smokie ,padeda tapti hipoabsorberiais ir blogiui. Gero laiko ir muzikos Your Tube.

  • @citrinalemon2828
    @citrinalemon2828 ปีที่แล้ว

    baisu as savo vietoj tai imciau lauk ta gimda

  • @LinaIvanauskiene
    @LinaIvanauskiene ปีที่แล้ว

    puikus daktaras

  • @agibbs8839
    @agibbs8839 2 ปีที่แล้ว

    super mini lesson

  • @linaabramaviciene9921
    @linaabramaviciene9921 2 ปีที่แล้ว

    SVEIKI. ACIU.

  • @burberi5643
    @burberi5643 2 ปีที่แล้ว

    vid d eiline afera, norma 10 - 20 ng ml, viskas kas daugiu 30..sukelia navikus, infarktus ir visa kita. 5 min lauke duoda dienos doze. ne geda piliecius apgaudineti?? nepakankamumas tai farm kompaniju isgalvota afera, mazo to ir trukumo normas sumazino. nera tokio zmogaus kuriam 10 - 20 ng ml neuztektu. jeigu 90% zmoniu turi 10 - 20 ng ml..tai kokia cia nepakankamuma jie turi? farm kompaniju isgalvotas nepakankamumas. + lt tyrimo centrai, sumazina ar padidina karujo normos rodyklius, kad visi galvotu kadjiems ne norma, isgalvoja savo referencisnius rodyklius, aferistai.

  • @burberi5643
    @burberi5643 2 ปีที่แล้ว

    Helico bakterija nesukelia jokiu simptomu. 90% afrikos turi ta bakterija. o kai kurie tyrimai rodo, kad sita bakterija padeda greiciau uzgyti erozijoms ir opams. netykekit zmones, helico naikinimas tai biznis, antibiotiku platinimas, lt aliagydytojai neismano kaip naikinti, daro tai ilgai, ir daug kursu, ir daro tai be reikalo...paskui kentesit visa gyvenima nuo antibiotiku, be to 90% gydytoju ir gastroenterologu, nenaikina sau helicobakterija. helico bakterijos naikinimas 2 kart padidina stemples naviku rizika, pasunkina gerl simptomus. skradzio simptomu gydymas nieko bendro neturi su helico naikinimu.

  • @liudamitruleviciene5295
    @liudamitruleviciene5295 3 ปีที่แล้ว

    Kodėl nieks nekalba apie tai kada skydliauke gamina perdaug KALCIO

  • @medicinairpsichiatrijagydy7072
    @medicinairpsichiatrijagydy7072 3 ปีที่แล้ว

    negydo trankvilizatoriai nemiga, nemiga tai simptomas o ne liga. neklaidinkit zmoniu. daugiau nei 100 skirtingu ligu sukelia nemiga.

  • @BenderZadunaiski
    @BenderZadunaiski 3 ปีที่แล้ว

    kur fiziniai sutrikimai? kraujos apytakos sutrikimai, infekcijas, intoksikacijas ir tt..bet gydytojai ir psichiatrai tai sarlatanai kurie viska uraso endogeniai tai yra juokinga, nes neismano kaip ka nustatyti ir kai pka gydyti.

  • @fredwood5776
    @fredwood5776 3 ปีที่แล้ว

    Noriu pateikti atsiliepimą apie tai, kaip aš pagydžiau nuo ŽIV viruso. Prieš keletą mėnesių aš turėjau keletą simptomų. Aš nuėjau pas gydytoją ir jie atliko daug kraujo tyrimų, vėliau jie man pasakė, kad turiu ŽIV. Mano gydytojas man pasakė, kad nuo ŽIV išgydyti negalima, o aš jaučiausi blogai. Internetu ieškojau galimo ŽIV viruso gydymo, pamačiau įrašą apie žolelių gydytoją dr. Eguaborą, kuris išgydė ŽIV. Aš susisiekiau su juo ir pasakiau, kaip aš jaučiuosi. Jis sakė, kad jo augalinis vaistas gali mane išgydyti visam laikui. Jis per kurjerį man atsiuntė vaistažolių, o aš gavau vaistažoles praėjus kelioms dienoms po jo išsiuntimo. Aš paėmiau vaistažoles, kaip jis paskyrė. Prieš baigiant vartoti vaistus, simptomai nutrūko. Aš nuėjau pas gydytoją ir dar kartą atlikau kraujo tyrimą, stebėtinai buvau neigiamas. Man nebebuvo jokių simptomų, esu visiškai išgydyta. Taip pat galite paprašyti jo padėti, jei turite šį virusą. Jis taip pat gydo HEPATITĄ B, VĖŽĮ, AMIOTROFIN L LATERIN SC SCLEROSIS, GENITIN W KARPŲ INFEKCIJAS, PAPRASTAS HERPOS VIRUSĄ, DIABETUS, STERILUMO ULERUS, COVID-19, SICKLE CELLES ir kt. Jis taip pat padeda padidinti varpos santykius ir padeda atkurti jūsų sugadintus santykius. Susisiekite su juo el. Paštu: dreguabor@aol.com arba paskambinkite / WhatsApp: +2348107439905.

  • @kajuskudokas8460
    @kajuskudokas8460 4 ปีที่แล้ว

    FAKTAS - dvidešimt pirmame amžiuje Lietuvoje gydomų ligonių būsena yra nekontroliuojama. Nėra sukurta ligonių nuotolinio monitoringo sistema. Sveiki,.Medicina Lietuvoje yra be galo inertiška ir pavojinga sritis..Pavyzdžiui, kreipiausi dėl pulso padažnėjimo į polikliniką. Poliklinikos rezultatas man buvo abejotinas (paskyrė gerti Betaloc),kreipiausi į Diagnostikos centrą ,V.Grybo g.,Vilnius (100 eur), ten kardiologas lengva ranka paskyrė man širdies DEFIBRILIACIJĄ. "Kardiolitoje" mane paguldė į palatą, (prieš egzekuciją) padarė elektrokardiogramą. Po penkių minučių, pasitarę,gydytojai liepė man susidėti daiktus, nes esu visiškai sveikas. Jautėsi daktarų noras nežiūrėti man į akis, nes Diagnostikos centre padaryta abejingumo klaida.Norėdamas iki galo išsiaiškinti, vėl kreipiausi į Diagnostikos centrą pas kitą kardiologą (100 eur). Kitas centro kardiologas .patvirtino, kad esu sveikas, bet,norėdamas užglaistyti pirmą diagnozę, nukreipė mane pas Santariškių Elektrofiziologijos centro mokslų daktarę. Tai yra vienintelė Lietuvoje tokio profilio įstaiga. Patyriau siaubą-didžiulė pacientų minią iš visos Lietuvos kampelių. Pasidomėjau žmogaus -"užvakar man padarė defibriliaciją, grįžau atgal, nes viskas kartojasi,defibriliacija nepadėjo". Mokslų daktarė paskyrė man vaistus, bet perdozavo, mano pulsas nukrito iki 45, kraujospūdis 60/30. Bandžiau telefonu išsiaiškinti - neįmanoma buvo prisijungti. Kai, pagaliau, akis į akį paklausiau mokslų daktarės, kodėl nėra ligonių monitoringo, ji man keistai abejingai atsakė - "Jūsų širdelė, Jūs turit patys ja rūpintis". FAKTAS: Dvidešimt pirmame amžiuje, Lietuvoje ligonių būsena yra nekontroliuojama. Nėra sukurta ligonių nuotolinio monitoringo sistema. Abejinga žmogui Lietuvos medicinos sistema be nuotolinio monitoringo sistemos neturi galimybių rezultatyviai mąstyti. Todėl žmonės verygų marinami be jokio sąžinės graužimo ir atsakomybės. Pagarbiai Arvydas Damijonaitis, medicinos inžinierius.

  • @ramondasrutkauskas7771
    @ramondasrutkauskas7771 4 ปีที่แล้ว

    Labai įdomi tema.

  • @gediminassemeta2957
    @gediminassemeta2957 4 ปีที่แล้ว

    Daug daug tiesos šis žmogus pasakė, tik labai gaila, kad tokie kaip Gytis apšaukiami iškart marginalais ir ne patriotais

  • @RR-eg6gx
    @RR-eg6gx 5 ปีที่แล้ว

    Reakcija į žmogų paniekinti! Alytus! Nuveža uzsikimsusiomis žarnomis ,išsipūtusi kaip balioną žmogų!!! Kava kurvos geria,nuo durų iki durų siuntinėja!!! 50eur į kišenę ,pasikeičia neatpažįstamai! Tada blet siuntimo į Vilnių neisraso! Vėl kur....dek į kišenę ,kai nuveža- per vėlu,žarnos sudege,nes per vėlai atvezeme!jeigu žmogus galvos nepakelia!!! Nax grudate kemoterapijas? Nes biznis vaistų verčia? Jeigu jokių šansų nebėra,vistiek pumpuojate iki paskutinio ,antzmogiai prakeikti! Sesutės vandens neprisiprasys jeigu į kišenę 20 EUR neikis! Vilnius! Santariškės! Operacija (skubi) eilė kurios nesulauksi! 700 chirurgui,po 150 asistentėms! Eilės nebėra!sakysite skiedziu,nes pavardėmis nevardiju?daryčiau,bet neturiu laiko teismuose tiesos irodineti

  • @RR-eg6gx
    @RR-eg6gx 5 ปีที่แล้ว

    Užtat stresas į jūsų rankas papuolus! Tundroje net permanentinio maitinimo nesugeba įdėti kad užsienyje toje pačioje Lenkijoje dešimtys tūkstančių gyvena

  • @fobas2
    @fobas2 5 ปีที่แล้ว

    Gerb.daktare,gal galėtumete pasakyti,kokia studija rėmėtės aiškindama vit D šalutinį poveikį

  • @arunas1981
    @arunas1981 5 ปีที่แล้ว

    Kada jau jus uždraus.

  • @petra6619
    @petra6619 7 ปีที่แล้ว

    Prasom ,pasakykit kiektai kainuos pacientui?